FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
     2019 Pacific Swimming 10 & Under Championship - 4/20/2019      
 
 Event 52  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    Team                             Seed     Finals              
====================================================================
  1 SCSC-PC  'A'                  2:08.00    2:15.11        
     1) Bhatnagar, Kunal 10           2) Mijatovic, Luka V 9          
     3) Melikzade, Esad B 10          4) Ziemba, Tad H 10             
  2 SUNN-PC  'A'                  2:22.50    2:25.25        
     1) Pham, Andrew N 10             2) Walker, Chase R 10           
     3) Floyd, Hayden I 9             4) Zhou, Aiden J 9              
  3 LO-PC  'A'                    2:20.99    2:25.83        
     1) Powell, Michael A 10          2) Eiref, Edward I 10           
     3) Litsur, Eitan S 10            4) Powell, Alex D 10            
  4 BAC-PC  'A'                   2:22.99    2:29.82        
     1) Wong, Brendan J 10            2) Yang, Dylan G 9              
     3) Itoh, Yushin 9                4) Jorgensen, Thomas G 10       
  4 SCSC-PC  'B'                  2:14.00    2:29.82        
     1) Burnside, Alexander J 9       2) Hyodo, Zen 9                 
     3) Singh, Aarav U 10             4) Ziemba, Jack G 10            
  6 OAQ-PC  'A'                   2:33.61    2:31.58        
     1) NG, Bryce E 10                2) Foucu, Nathan 10             
     3) Zucek, Daxton J 10            4) Foucu, Kevin P 9             
  7 PSRP-PC  'A'                  2:45.00    2:33.51        
     1) Johnson, Moses 10             2) Raghunathan, Brian M 9       
     3) Oliva-Booth, Gabriel P 10     4) McClellan, Maddox G 10       
  8 LAMV-PC  'A'                  2:30.82    2:34.03        
     1) Bigall, Elliot J 10           2) Talwalkar, Om 9              
     3) Jakhongirov, Boburkhon 9      4) Heit, Oliver M 9             
  9 AAA-PC  'A'                   3:08.50    2:39.90        
     1) Raghavan, Nithin A 9          2) Smith, Samuel D 8            
     3) Swiggett, Caleb H 9           4) Hong, Ryan L 10              
 10 DCD-PC  'A'                   2:40.00    2:43.80        
     1) Galli, Nholan R 8             2) Leung, Angus 9               
     3) Chen, Kyle H 10               4) Liu, James K 9               
 11 BAC-PC  'B'                   2:31.99    2:45.20        
     1) Idio, Jacob M 9               2) Tao, George Y 10             
     3) Foo, Samuel D 10              4) Komashko, Andre H 9          
 12 TIDE-PC  'A'                  2:50.00    2:50.43        
     1) Willey, Ryan D 8              2) Burk, Duncan A 10            
     3) Ciciarelli, Sam 9             4) Brookshire, Ethan 10         
 13 BSC-PC  'A'                   2:29.99    2:55.81        
     1) Vos, Finn 10                  2) Lee, Ciaran C 10             
     3) Kuziemko, Avery Y 8           4) Lim, Trevor 10               
 -- VJO-PC  'A'                   3:05.99   X3:48.27        
     1) Kalama, Kainoa I 8            2) Panlilio, Desmond J 9        
 -- DACA-PC  'A'                  2:24.00         DQ        
      Stroke Infraction swimmer #3: Non-simultaneous arms - fly
     1) Yim, Taewon T 10              2) Dodge, Cannon A 9            
     3) Wang, Euan B 10               4) Estala Steclaru, Matei 7